Powiększanie penisa

Home » Usługi medyczne » Powiększanie penisa

Panowie często oceniają swoją męskość po wielkości penisa i choć mawia się, że rozmiar nie ma znaczenia – to w mniemaniu jego posiadacza jest często zupełnie odwrotnie. Niezadowolenie z grubości oraz długości prącia jest przyczyną kompleksów i zaniżonej pewności siebie. Wg statystyk nawet 45% mężczyzn nie jest zadowolonych z rozmiaru swojego penisa. Jeśli chcesz poprawić swoją atrakcyjność fizyczną oraz życie seksualne – możesz skorzystać z bezpiecznego zabiegu powiększania prącia w naszym Centrum Medycznym.

Zalety powiększania penisa kwasem hialuronowym

  • poprawa samooceny i poczucia atrakcyjności
  • pozbycie się kompleksów
  • brak wstydu podczas stosunków seksualnych
  • polepszenie jakości życia seksualnego
  • poprawa relacji z partnerką

Na czym polega powiększenie penisa

W Centrum Medycznym Vivomed wykonujemy zabieg powiększenia penisa kwasem hialuronowym. Jest to bezpieczna i bezbolesna procedura. Pozwala zwiększyć wymiary penisa o 2-5 cm w obwodzie oraz wydłużyć go nawet o 1-3 centymetrów! Ilość wypełniacza jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb pacjenta, aby  spełnić jego oczekiwania. Z kolei sam kwas hialuronowy jest w pełni bezpieczny dla Twojego organizmu.

Powiększanie penisa – dlaczego warto

Efekt po zabiegu utrzymuje się ok. 12 miesięcy, w zależności od tempa degradacji kwasu hialuronowego w skórze. Warto pamiętać, że ostateczne powiększenie penisa zależy jego pierwotnej wielkości, jednak pacjenci są usatysfakcjonowani z uzyskanych efektów. Procedurę można powtarzać dla podtrzymania efektu estetycznego.

Zabieg powiększenia penisa

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, co czyni go bezbolesnym. Sama procedura trwa około 30 minut. W tym czasie lekarz wykona iniekcję kwasu hialuronowego przy pomocy cienkiej igły. Naturalnym następstwem zabiegu jest niewielkie zasinienie lub zaczerwienienie w miejscu wkłucia. Może pojawić się także uczucie swędzenia oraz obrzęk, które ustępują w ciągu kilku dni po iniekcji. Użycie cienkiej igły niweluje ryzyko powstawania blizn.

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym nie wymaga hospitalizacji, co jeszcze bardziej zwiększa komfort pacjenta. Zabieg przeprowadzany jest ambulatoryjnie w Centrum Medycznym Vivomed, po czym możesz bez obaw wrócić do domu.

Zapraszam do poradni andrologicznej

Gabinet andrologiczny to miejsce, w którym każdy pacjent powinien czuć się bezpiecznie i komfortowo. Niezależnie od tego, jaki jest Twój bieżący problem lub o co chcesz dopytać, jestem tutaj dlatego, aby pomóc.

Możesz umówić się już dzisiaj na wizytę lub zamówić teleporadę, w zależności od tego jak pilna jest Twoja sprawa i czy można ją rozwiązać zdalnie.

Kliknij poniżej i wybierz rodzaj usługi medycznej.